Nahoru

O společnosti Dinair

 

Značka Dinair® byla založena Dinou Ousley, oceněnou profesionální vizážistkou a kosmetičkou. Vyvinula revoluční metodu nanášení make-upu pomocí airbrush technologie a rozpoutala doslova revoluci v kosmetickém průmyslu a celém oboru vizážistiky. Více než 30 let se Dinair ®Airbrush make-up používá jak v kosmetických salonech, tak profesionálními vizážisty a maskéry po celém světě. Dinair® je předním inovátorem airbrush make-up systémů.

Dinair® Airbrush make-up je v současné době čím dál populárnější, protože nabízí dokonalou kompatibilitu s televizemi, kamerami a fotografickými přístroji ve vysokém rozlišení. Dinair® předpokládal, že každý bude natočený a fotografovaný v HD a vyvinul první make-up s vysokým rozlišením pro každodenní domácí používání – tzv. HD make-up - Airbrush make-up.

 
DINA OUSLEY

Příběh zakladatelky Diny začal již v 80. letech v USA, kdy se rozhodla vytvořit dokonalý make-up, který by byl neviditelný pouhým okem, ani objektivy fotoaparátů a kamer a při práci ve všech světelných podmínkách. Uvědomovala si, že s tradičním make-upem to nepůjde a začala přemýšlet o airbrush metodě. V roce 1989 Dina získala první místo na mezinárodní make-up soutěži v USA díky svému Airbrush make-upu. A tak Dinair® začal svou pouť ve filmu a televizi, časem se dostal do kosmetických a SPA salonů a později i do domácího používání po celém světě. To, co bylo na obrazovce velkým tajemstvím, je dnes jednou z předních inovativních aplikací make-upu na světě. Již více než 30 let je Dinair® TOP volbou předních filmových umělců, kosmetických a svatebních salónů i každodenního líčení spousty žen.

 

POSLÁNÍ

Posláním Dinair® je vytvořit vlnu vědomí, že éra roztíratelných krémových a minerálních make-upů pomalu končí. Systémy a techniky, které Dinair® zdokonaloval pomocí celebrit a profesionálních vizážistů, jsou nyní k dispozici všem. Svým zákazníkům umožňuje dosáhnout nové úrovně osobní krásy. Vytváří šťastnější a krásnější svět, jednoho po druhém.

Harper‘s Bazaar: „Díky nalíčení unikátní Dinair® HD technikou nástřiku make-upu může každá žena vypadat jako modelka. Tento produkt je vlastně ekvalizér, protože vyrovnává míru atraktivity všech žen.“