Nahoru

Co je Airbrush make-up

 

Novinka a oblíbený make-up amerických vizážistů je nyní i v České republice. Dinair® Airbrush make-up je značkový airbrush make-up, ověřený hollywoodskými vizážisty s více než 30-ti letou historií.  

 

AIRBRUSH MAKE-UP    

Umělecká technika airbrush je známá již řadu let. Nanášení make-upu touto metodou je poněkud novější a stává se stále populárnější. Byla až dosud velkým tajemstvím ve světě profesionálních vizážistů a maskérů. Domácí airbrushing je však zcela nový a průlomový a nyní je snazší než kdy jindy se touto unikátní metodou doma nalíčit.

Dokud nepřišel Dinair® se svými malými kompaktními aplikátory, které se vejdou do dlaně, byla metoda určena pouze pro vizážisty. Teď jej máte jako na dlani, a to doslova. Prostřednictvím Dinair® Airbrush make-up totiž přichází na trh sada se vším, co pro domácí airbrush líčení potřebujete.

Dejte stranou všechny nehygienické štětce a houbičky a nanášejte make-up bezdotykově. Docílíte přirozeného vzhledu, zakryjete nedostatky pleti a make-up vydrží až 18 hodin. Žádný jiný make-up toto nedokáže. Dokonalá pleť, to je Dinair® Airbrush make-up.

 

 

PROČ Dinair® AIRBRUSH MAKE-UP? 

 

Protože je to klíč k tajemství dokonalé pleti. Celebrity a modelky používají Dinair® Airbrush make-up, protože prostě nevypadá jako make-up! 

Protože je HD. Pro potřeby v HD světě si s tradičním make-upem již nevystačíme. Bezchybná aplikace, které je nyní zapotřebí, je možná pouze s Airbrush make-upem.

Protože na rozdíl od tradičního make-upu, který se vtírá do pleti pomocí prstů, štětců nebo houbiček a dostává se tak i do pórů, které ucpává, Dinair® Airbrush make-up ulpívá pouze na povrchu pleti, kde ihned zasychá a nechává pokožku volně dýchat. Vydrží tak až neuvěřitelných 18 hodin bez nutnosti jakýchkoliv oprav a přepudrovávání. Tradiční make-up vydrží v nezměněném stavu pouze 3-4 hodiny. Během dne totiž pokožka uvolňuje přirozený maz, čímž dochází k roztékání běžného make-upu.

Protože je rychlejší. Aplikace je velice jednoduchá a hravě ji zvládnete. K sadě je přibalen návod, který vás povede krok za krokem. Celé líčení je komfortnější, profesionálnější a hygieničtější

Protože metoda airbrush je šetrná nejen k vaší pleti a času, ale i k vaší peněžence. Jemným postřikem spotřebujete mnohem méně make-upu než klasickým nanášením, při kterém ho zůstává zbytečně mnoho na prstech či štětcích.  V porovnání s tradičním make-upem vám Dinair® Airbrush make-up vydrží při každodenním používání až 2x déle. 

Protože Airbrush make-up metoda je jednoduše No.1

 

 

CO JE airbrushing 

 

Airbrushing využívá sílu vzduchu pro sprejování make-upu v ultrajemné „mlze“ na pleť. V airbrush pistoli se smísí vzduch s make-upem, který je směsí vody a jemných barevných pigmentů. Během aplikace se pigmenty rozptýlí v molekulách vody a společně ulpí na povrchu kůže. Make-up tak ihned zasychá a zanechává souvislou dokonale nalíčenou pleť.

Díky konstrukci airbrush pistole je možné velmi citlivě ovládat množství make-upu i stlačeného vzduchu a pouhým pohybem prstu na ovládací páčce dosáhnout jak velmi drobných linek, tak velkých ploch, které se pokrývají rovnoměrně rozstřikovaným make-upem.