Nahoru

Beauty podpora

Je použití Dinair® Airbrush make-upu složité?

Ne, je to velmi jednoduché. Make-up na pleť doslova nasprejujete. Zde najdete veškerá instruktážní videa a tipy. Krok za krokem uvidíte, jak nanášet make-up pomocí airbrush metody. Vše se dá bez problémů a jednoduše zvládnout za pár minut. Doporučujeme začít s aplikací make-upu a tvářenky. Jakmile se více sžijete se svým airbrushem, můžete vyzkoušet i líčení očních stínů, obočí či očních linek.

Jak správně Dinair® Airbrush make-up použít?

Pro dosažení nejlepších výsledků nanášejte na čistou pleť. Je vhodné používat hydratační krém, protože Dinair® Airbrush make-up obsahuje vodu. V případě, že pod make-up použijete spíše mastný krém, může se životnost make-upu zkrátit.

Nehrozí, že se dostane při líčení make-up i do vlasů nebo na oblečení?

Určitě ne, airbrush sprejuje velmi přesně, takže se nemusíte obávat znečištění. Naopak zjistíte, že Dinair® Airbrush make-up se neotírá a nezanechává viditelné stopy na vašem oblečení, tak jak se to stává s běžnými make-upy například na límečku u košile.

Mám používat pudr po nanesení Dinair® Airbrush make-upu?

Ne, uvidíte, že další přípravky nejsou potřeba, a to ani na následné korektury. Dinair® Airbrush make-up totiž žádné nevyžaduje. Máme to vyzkoušené. 

Jak dlouho mi make-up během dne vydrží?

Dinair® Airbrush make-up je velmi odolný a nestírá se. V závislosti na typu vaší pokožky vydrží až 18 hodin.

Nevím, jaký odstín make-upu je vhodný na mou pleť, můžete mi poradit?

Nebojte se špatného výběru odstínu. Tóny a barvy odstínů byly navrženy na základě dlouholetých zkušeností. Při výběru Airbrush sady stačí zvolit jeden ze čtyř odstínů vaší pleti – světlý, střední, opálený a tmavý a my už vám zašleme jako součást Airbrush sady odpovídající odstíny make-upu (3 příp. 4, dle výběru typu sady). Ale možnosti jsou nekonečné, pokud jde o vytváření různých dalších odstínů. Míchejte různé barvy make-upu a vytvořte si vlastní oblíbený odstín. Je to snadné, stačí smíchat pár kapek přímo v dávkovacím kalíšku airbrush pistole. Můžete kombinovat různé odstíny tak, aby přesně odpovídaly tónu vaší pleti. Tento sofistikovaný způsob byl vyvinut proto, že tón pleti se v průběhu roku mění, a vy tak máte možnost upravit váš make-up dle aktuální potřeby. Dinair® nabízí více než 100 barev na výběr.

Mohu tímto make-upem zakrýt mateřské znamínko?

Dinair® Airbrush make-up je skvělý na zakrytí jak mateřských znamínek, tak i jiných kožních problémů. Na zakrytí budete ale spíše potřebovat make-upy z řady Camouflage, které jsou více krycí a voděodolné. Dokonale zakrývají například i tetování, příp. i křečové žíly. 

Trápí mě akné, mohu přesto používat Dinair® Airbrush make-up?

Ano, výhodou Dinair® Airbrush make-upu je, že vaše pokožka může volně dýchat i přes nalíčení, tudíž nijak nezatěžuje problematickou pleť. Navíc tím, že tento make-up na pleti ihned zasychá, dojde k zamaskování pupínků, které vydrží bez oprav po celý den. 

Jsem alergická, mám citlivou pleť. Bude má pleť tolerovat Dinair® Airbrush make-up?

Dinair® make-upy jsou velmi jemné a neobsahují žádné oleje, vůně a parabeny. Společnost Dinair® má mezi svými zákazníky i lidi s velmi citlivou pletí či nízkou tolerancí a snášenlivostí běžných make-upů. 

Kolik make-upu budu potřebovat a jak dlouho mi lahvička s make-upem vydrží?

Bude záležet na tom, jak silnou vrstvu make-upu preferujete. Jestliže máte jednotnou barvu pleti, budete obvykle potřebovat 4 kapky. V případě, že potřebujete silnější krytí make-upu, spotřebujete asi 8-10 kapek. Pro tvářenku a oční stíny stačí 1-2 kapky. Malá lahvička make-upu (tj. 7,5 ml) obsahuje přibližně 150 kapek make-upu. 

Jaké barvy mohu míchat?

Můžete kombinovat všechny barvy v „Glamour“ řadě. Buďte kreativní! Totéž platí pro řadu „Camouflage“. Protože má ale každá řada jiné složení, nemíchejte prosím „Glamour“ a „Camouflage“ v airbrush kalíšku dohromady. 

Můžu aplikovat na tvář Camouflage i Glamour?

Ano, můžete. Nejprve zakryjte jizvičky, akné a skvrny make-upem z řady „Camouflage“ a následně nastříkejte na celou tvář „Glamour“ make-up. Jak jsme zde již uvedli, nemíchejte „Camouflage“ a „Glamour“ v airbrush kalíšku dohromady. 

Jakým způsobem se barvy míchají?

Nakapete několik kapek vybraných barev do dávkovacího kalíšku airbrush pistole a vzduchem promícháte barvy. Stačí, když přidržíte (ucpete) ústí airbrush pistole, čímž zastavíte proudění vzduchu ven a zároveň budete opatrně pohybovat ovládací páčkou směrem dozadu. To způsobí návrat vzduchu zpět, čímž se barvy v airbrush kalíšku „bubláním“ promíchají. V okamžiku, kdy tímto docílíte nového odstínu, můžete začít s rozstřikem.

K čemu mám používat Moist and Dewy?

Tento přípravek je přibalený ke každé Airbrush sadě a může být použitý několika způsoby. V případě, že má vaše pleť tendenci být suchá, můžete sprejovat Moist and Dewy po aplikaci make-upu. Dinair® Airbrush make-up je matný, ale přidáním jedné kapky Moist and Dewy vaše pleť získá tzv. „orosený“ vzhled. Jestliže přimícháte kapku Moist and Dewy k barvě na tváře nebo rty, získáte krásný lesk.

  • smíchejte se svým make-upem
  • použijte před aplikací make-upu
  • použijte po nalíčení make-upem (i kdykoliv během dne)
Mám suchou pleť, je pro mě Dinair® Airbrush make-up vhodný?

Ano, Dinair® Airbrush make-up je vhodný i pro suchou pleť. Pod make-up použijte svůj běžný hydratační krém a aplikaci zakončete rozstřikem jedné kapky přípravku Moist and Dewy. Tím dodáte pleti lesk a potřebnou hydrataci, kterou si zachová po celý den.

Mohu použít Dinair® Airbrush make-up každý den?

Ano - určitě můžete používat Dinair® Airbrush make-up každý den, dokonce brzy zjistíte, že vaše pleť je den ze dne hezčí, a to díky tomu, že tento make-up nechává vaši pleť volně dýchat a neucpává póry.

Stane se něco, když se mi Dinair® Airbrush make-up dostane do očí?

Ne, neobávejte se, make-up je na bázi vody, a tudíž při vniknutí do oka nepálí.

Mám čistit airbrush pistoli mezi jednotlivým nanášením různých barev a odstínů?

Není to nutné. Doporučujeme to jen v případě, když použijete velmi tmavou barvu a následně se chystáte použít barvu světlou.

Jak se čistí Airbrush pistole?

Airbrush pistole se čistí vodou a čistidlem, které je součástí každé Airbrush sady. Airbrush pistoli je nutné vyčistit po každém líčení, aby nedošlo k zaschnutí. Čištění je velmi rychlé a jednoduché. Zde se podívejte na názorné video.


AIRTAN 

Jak dlouho mi opálení vydrží?

Opálení vydrží až 10 dní. 

Jak mám použít Color Guide?

To je barevný průvodce, který vám ukáže, kde již opálení aplikováno je a kde je ještě potřeba postřiku. Působí jako bronzer, který dává okamžitě barvu. Smyje se při prvním sprchování, zůstává jen skutečné opálení. 

Kdy se můžu poprvé od aplikace koupat?

Se sprchou musíte počkat nejméně 5 hodin po aplikaci Airtan. 

Mám si vybrat světlý nebo tmavý odstín opalovací barvy?

Máte-li velmi světlou kůži, nebo jen chcete rozzářit svůj přirozený tón pleti, použijte Light tanning. Pokud chcete docílit sytého tmavohnědého odstínu, zvolte Dark tanning.

Jsem těhotná, mohu používat Airtan?

Během prvního trimestru se užívání vyhněte.